Menu

Construction and Power Tools in Georgia

header photo

Blog posts : "Permolit: Su Bazlı Dış Cephe"

Permolit Permomax Silikonlu Dış Cephe Boyası

İleri teknoloji ile üretildiği için yüksek örtücülüğe sahip olup, uygulama kolaylığı ve işçilikten tasarruf sağlar. Yüksek su iticiliğine sahip yapısı ile yağmurdan yüzeyleri korur, yüzeylerin teneffüs edebilme özelliği ile duvardaki nemin dışarı atılmasını sağlar. Alkali ve kimyasallara karşı dirençlidir. Yüksek aderans gücü ile yüzeylere çok iyi tutunur. Zorlu atmosfer koşullarına dayanıklı ve solmaya karşı dirençli olup, uygulandığı yüzeyleri dış ortamların yıpratıcı etkilerinden uzun yıllar korur. Küf, yosun ve mantar oluşumuna karşı dirençlidir.

Permolit Permosil Silikonlu Dış Cephe Boyası

Zorlu atmosfer koşullarına dayanıklı, yüksek alkali direncine sahip, mükemmel örtücü, solmaya karşı dayanıklı, UV direnci yüksek, uygulandığı yüzeylerin nefes almasını sağlayan, silinebilir bir boyadır. Üstün aderans gücü ile her yüzeye çok iyi tutunur. İhtiva ettiği silikonun katkısı ile yüzeyleri nem ve dış ortamların yıpratıcı etkilerine karşı korur. Küf, yosun ve mantar oluşumuna karşı dirençlidir. Uygulaması çok kolay olup fırça, rulo izi göstermez, sıva hatalarını gizler.

Permolit Permokot Kauçuk Esaslı Texture Dış Cephe Kaplaması

Yarı mat görünümlü, dekoratif özelliği bulunan Permokot’un yüzeye yapışma ve esneme gücü mükemmeldir. Kaplama şeklinde uygulandığında % 400 oranında esneyerek zemindeki deformasyonu, kılcal çatlakları tamamen gizler. Çizilmez, darbelere karşı dayanıklıdır. Seçilen Rulo tipine göre istenilen desenli görünümü elde etmek mümkündür. Örtücülük gücü yüksektir. Kir ve tozu üzerinde tutmayan yağmur suyuyla kendiliğinden temizlenebilen bir yapıya sahiptir. İstenildiğinde su, sabun veya deterjan ile yıkanabilir. Ağır endüstriyel şartlara, asit yağmurlarına ve güneşin zararlı UV ışınlarına karşı direnci mükemmeldir. Sürtünme direnci çok yüksektir, kokusuz, su bazlı, yanıcı ve parlayıcı olmayan sıvı kaplama malzemesidir.

Permolit Perulo Silikon Akrilik Texture Dış Cephe Kaplaması

Su bazlı stiren akrilik kopolimer esaslı, dekoratif renklerde, son kat, grenli, textur desenli, silikon katkılı, mat, dıs cephe kaplaması. Kalın dis ve ince dis olarak iki tipi vardır.

Permolit Perulo Akrilik Texture Dış Cephe Kaplaması

Su bazlı stiren akrilik kopolimer esaslı, dekoratif renklerde, son kat, grenli, texture desenli, mat, dış cephe kaplamasıdır.Üstün formülü sayesinde, duvardaki nemin dışarı atılmasını, yüzeylerin nefes almasını sağlar.

5 Blog Posts

SEARCH PRODUCTS