Menu

Construction and Power Tools in Georgia

header photo

Blog posts : "Permolit: Ahşap Koruyucular"

Permolit Vernikli Ahşap Koruyucu

Alkid bağlayıcı esaslı, şeffaf ve parlak görünümlü, dekoratif renklerde, UV dayanımı yüksek, son kat ahşap koruyucudur. Ayrı ayrı ahşap koruyucu ve vernik uygulaması gerektirmez. Transparan yapısı ile ahşabın doğal dokusunu gizlemeden renklendirip korur.

Permolit Parke Cam Cila

Solvent bazlı, üretan alkid esaslı, tek komponentli, parlak, şeffaf, son kat parke verniğidir.Ahşabı, doğal görümünü bozmadan, deterjan, alkol, yağ ve meyve suyu gibi aşındırıcılara karşı korur. İlk defa uygulanacak yüzeylere uygulama öncesi Permolit Vernikli Ahşap Koruyucu kullanılmalıdır.

Permolit Yat Vernik (Parlak)

Solvent bazlı, alkid bağlayıcı esaslı, şeffaf ve UV dayanımı yüksek, koruyucu ve dekoratif, son kat, sentetik verniktir. Ahşabın doğal görünümünü bozmadan, atmosfer koşullarına, çizilmeye, yağmur ve deniz suyunun yıpratıcı etkilerine karşı korur. Çatlamaz, kabarmaz ve dökülmez. İlk defa uygulanacak yüzeylere uygulama öncesi Permolit Vernikli Ahşap Koruyucu kullanılmalıdır.

Permolit Selülozik Vernik (Mat-Parlak-İpek Mat)

Solvent bazlı, alkid reçine ve nitroselüloz esaslı, hava kurumalı, tek bileşenli parlak / ipek mat / mat selülozik son kat mobilya verniğidir.Hızlı kurur. Ahşabın doğal görüntüsünü değiştirmez. Ahşabı nem çizilme ve darbelere karşı korur. İlk defa uygulanacak yüzeylere uygulama öncesi Permolit Selülozik Dolgu Verniği kullanılmalıdır.

Permolit Selülozik Dolgu Verniği

Solvent bazlı, alkid reçine ve nitroselüloz esaslı, hava kurumalı, tek bileşenli selülozik dolgu verniğidir. Uygulandığı yüzeyi doldurur, dayanıklı, kolay, zımparalanan film tabakası bırakır. Son kat vernik sarfiyatını azaltır.

Permolit Tik Yağı

Solvent bazlı, sert ahşapları besleyici ve koruyucu bakım yağıdır.Meşe, tik, maun, ireko, gül gibi sert ve değerli ahşapları besler, kurumasına, çatlamasına, renginin grileşmesine engel olur, ömrünü uzatır. Ahşabın doğal dokusunu bozmadan korur.

Permolit Masif Ve Kaplama Tamir Macunu

Su bazlı, PVA bağlayıcılı, masif, kaplama ve tamir macunudur. Ahşap yüzeylerdeki delik, oyuk vb aşınmış bölgelerin tamiri için kullanılabilen, doldurma gücü yüksek, 25 farklı ahşap renginde, zımparalanabilir dolgu macunudur.

7 Blog Posts

SEARCH PRODUCTS